Web Content Viewer
Актуелно
Расветљено 12 тешких крађа, ухапшен осумњичени
Расветљено 12 тешких крађа, ухапшен осумњичени
Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу, расветлили су дванаест тешких крађа и, по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили М. Н. (2002) због постојања основа сумње да је извршио ова кривична дела.
Он се сумњичи да је у претходном периоду обио дванаест викендица у Бањи Топило у околини Ниша и из њих украо већу количину алата, моторне тестере, тримере, телевизоре, грејалице и друге предмете.
Интензивним оперативним радом полиција је идентификовала и пронашла осумњиченог, као и део украдених предмета који су враћени власницима.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Полицијска управа у Нишу позива грађане да уколико примете да су им викендице на овом подручју обијене обавесте ову полицијску управу или најближу полицијску испоставу на бројеве телефона 064/892-4510 и 192.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а у Београду

