Web Content Viewer
Актуелно
Мушкарац ухапшен због напада на службено лице
Мушкарац ухапшен због напада на службено лице
Припадници Министарства унутрашњих послова у Зрењанину, по налогу главног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у овом граду, ухапсили су И. Д. (1994) из околине Житишта, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности.
И. Д. за којим је била расписана полицијска потрага се терети да управљајући теретним возилом, није поступио по знацима полицијских службеника, који су у више наврата покушали да га безбедно зауставе, него је наставио своје кретање и ударио у два службена возила која су била постављена као блокада да га зауставе код насељеног места Житиште.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Зрењанину.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а

