Aktuelno

Dačić: Zaplenjeno 60 kilograma marihuane, uhapšen državlјanin Crne Gore

09.08.2025.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili 60 kilograma marihuane i uhapsili državlјanina Crne Gore, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga...

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili 60 kilograma marihuane i uhapsili državlјanina Crne Gore, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga.

„Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili su 60 kilograma marihuane i uhapsili državlјanina Crne Gore H. Š. (1970), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga.

Novosadska kriminalistička policija pronašla je marihuanu u prtlјažniku  automobila osumnjičenog koji je zaustavlјen u okolini Beograda, na auto-putu prema Nišu.

H. Š. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Beogradu,” izjavio je Dačić.