Web Content Viewer
Актуелно
Осумњичени за изазивање опште опасности
Осумњичени за изазивање опште опасности
Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Пазару расветлили су кривично дело изазивање опште опасности и ухапсили Е. С. (2001) из Новог Пазара, због постојања основа сумње да је починио ово кривично дело.
Такође, полиција је ухапсила и А. Х. (1991) из овог града, осумњиченог да је извршио кривично дело изазивање опште опасности у подстрекавању.
Е. С. се сумњичи да је у ноћи између 1. и 2. фебруара ове године, са још једним мушкарцем за којим полиција интензивно трага, разбио врата на маркету у приземљу стамбене зграде, у власништву тридесетседмогодишњег мушкарца, а потом запаљивом течношћу полио и запалио унутрашњост локала која је у потпуности изгорела.
Том приликом евакуисано је 70 станара зграде, а једна старија особа и два полицијска службеника су, због удисања дима, затражили лекарску помоћ.
А. Х. је, како се сумња, ангажовао и дао новац осумњиченима како би изазвали пожар.
Е. С. и А. Х. је, по налогу надлежног тужилаштва, одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву у Новом Пазару.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а у Београду